ОСТАННІ НОВИНИ

Громада виступила категорично проти розміщення сміттєсортувальної лінії на «Сільмаші»

|

Учора, 17 листопада, на території школи № 92 на Рясному відбулися громадські слухання щодо ідеї львівської мерії розмістити на території району сміттєсортувальну лінію та завод для пресування твердих побутових відходів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГО «Розвиток громади».

smittya

На зборах були присутні місцеві депутати, представники громади Рясне та Рясне-2, сіл Рясна-Руська і Білогорща, голова Шевченківської райадміністрації Олександр Удовенко, начальник Державної екологічної інспекції Львівщини Микола Маланич та активісти.

Жоден представник мерії не відвідав захід. Не прийшли також представники «Захід Ресурс Плюс», які мали бути операторам сміттєсортувальної лінії.

Побудувати сміттєпереробні підприємства міська влада планувала  на території промзони «Львівхімсільмаш». Проте усі жителі прилеглих територій виступили категорично проти такого задуму.

Раніше люди звернулися по допомогу до активістів і зібрали понад 700 підписів під проханням не допустити створення сміттєсортувального комплексу у районі Рясне.

«Відповідно, щоб не затягувати ваш час, я поставив би пропозицію проголосувати, чи мешканці за будування заводу, чи проти. Я мешканець Рясного і я проти. Привезуть сюди сміття, все, що потрібне заберуть, а решту закопають на тих 10 гектарах, і воно буде тут смердіти», – звернувся до громади активіст Роман Дуда.

«Я неодноразово їздив з активістами щоби з’ясувати походження цієї сміттєсортувальної лінії. Мені, як екологічному чиновнику, найперше хотілось бачити документи від них: експертизи, ліцензії, висновки про вплив виробництва на навколишнє середовище. А їх немає», – розповідає головний еколог області Микола Маланич.

Як раніше повідомляв Львівський портал, 17  листопада у Львові анонсувалося проведення громадських слухань щодо створення сміттєсортувальної лінії у Рясне-1 у приміщенні «Сільмашу».

Під час засідання сесії міської ради Львова 10 листопада 2016 року на розгляд депутатів було винесено питання про виділення 10 га землі ЛКП «Львівспецтранс» на вул. Шевченка, 327 г під сміттєпресувальні лінії. Тоді депутати це питання перенесли.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...