ОСТАННІ НОВИНИ

«The pocket symphony» сьогодні відіграє концерт у Львові

|

Сьогодні, 14 листопада, о 19.00 годину в Будинку органної та камерної музики (вулиця Степана Бандери), московський ансамбль «The pocket symphony» представить свою програму «Принади самотності» у рамках фестивалю Давньої музики, який відбувається вже 12 років у Львові. Про це повідомляє  прес-служба Львівської міської ради.

Нагадаємо, що фестиваль відбудеться за сприяння управління культури Львівської міської ради, мистецького об’єднання «Дзиґа» та компанії «Оптика нова».

«Діапазон творчості наших музикантів дуже широкий, вони – універсали.  Концертна програма «Принади самотності» гурту «The pocket symphony» презентується у рамках їхнього турне Україною, яке розпочалось із міста Суми в межах фестивалю Баха. Позавчора “The pocket symphony” відіграли концерт у Будинку органної музики міста Києва. Сьогодні у Львові ми насолоджуватимемось прекрасним звучанням віоли да ґамба та клавесином» – зазначив музикознавець аранжувальник Роман Стельмащук.

У Львові музичний гурт виступатиме вперше за 15 років свого існування. За роки своєї творчості колектив став одним із найпопулярніших у Російській Федерації.

Реклама партнерів

«Я з величезним задоволенням знаходжусь тут у Львові, а програма фестивалю Давньої  музики у вашому місті мене надзвичайно вразила з професійного погляду. Я із задоволенням погодився виступити у Львові, але, на жаль, знову не зможу побути у цьому місті довше, ніж один день» – розповів професор Московської консерваторії та учасник гурту «The pocket symphony» Алєксандр Рудін.

Російським колегам допомагатимуть українські професійні виконавці, зокрема Лариса Шувалова (віола-да-ґамба), Тетяна Трегуб (віола-да-ґамба, клавесин) та Анна Іванюшенко (клавесин).

«Я надзвичайно  вдячний українським музикантам, які сьогодні допоможуть нам виступити у такому розширеному «віольному» складі. Наприклад, у Росії, ми рідко дозволяємо собі зібратись такою великою «віольною сім’єю» і виступити. Це буває декілька разів на рік у Москві або Санк-Петербурзі» – Назар Кожухарь, учасник «The pocket symphony», лауреат міжнародних конкурсів

«Зігратись» з українськими колегами без належних репетицій було складним завданням, але завдяки любові до музики, ми цілком можемо собі дозволити легко і швидко знаходити спільні знаменники у своїй грі. Цей вид музики, впринципі, завжди жив у такому форматі. Музиканти зустрічались безпосередньо перед виступом, а те, що вони говорили однією музичною мовою, давало їм змогу досягати музичної гармонії»,- додав Назар Кожухарь, учасник «The pocket symphony».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...