Комітет захисту архівів розпочав видання власного вісника, у якому вперше оприлюднено повний список архівних справ, з яких були вкрадені документи.
Як стверджує екс-працівниця архіву та активна учасниця Комітету Галина Сварник, йдеться про приблизно 600 архівних справ, які мають величезну історичну та матеріальну вартість.
За її словами, слідчі із Києва у допитах членів Комітету все більше намагаються з’ясувати, для чого була створена ця організація і ким вона фінансується, аніж пробують з’ясувати, як можна було здійснити такі масові крадіжки.
За її словами, в архіві зараз проводиться ще одна перевірка фондів і вона може виявити, що втрати значно більші від тих, що їх передбачають фахівці.
Вона розповіла, що будучи у Києві, в одному із київських салонів антикваріату на Подолі бачила архівні матеріали зі Львова, які стосуються діяльності НТШ. «Вони мають характерну пагінацію та написи олівцем у правому верхньому куті – так роблять власне в архівах» – сказала Г.Сварник.
За її словами, вона зверталася до слідчих, але реакція настала тільки через місяць, коли документів у тому салоні вже не було. Натомість професор Дашкевич стверджує, що слідство у цій справі займається затоптуванням слідів. “Чомусь відмовивлися від дактилоскопії, так інби ми живемо у 18-му столітті, рівно ж як і від допитів невигідних свідків, які могли б розповісти, що діялося у приміщенні архіву вночі” – сказав Я.Дашкевич.