Футбол. „Карпати” здобули першу гостьову перемогу у чемпіонаті

|

Вчора у Маріуполі львівські „Карпати” у межах 6-го туру чемпіонату України у вищій лізі здобули перші три очки на виїзді у цьому сезоні. Підлеглі Олександра Іщенка здолали „Іллічівець” з рахунком 2:1. Цю вікторію „зелено-білих” над претендентом на „зону УЄФА” багато футбольних фахівців записали у розряд сенсаційних. Хоча якщо взяти до уваги сам склад гри, то впродовж поєдинку складалося враження, що на полі виступали дві рівні за класом команди і та команда, що краще реалізувала свої моменти й перемогла. Яка ж тут сенсація туру?

Як і у попередньому гостьовому матчі „Карпати” забили швидкий гол. Нарешті форварди львів’ян почали „відробляти свій хліб”. На 12-ій хвилині після прострілу з флангу бразилець Батіста з 13 метрів невідпорним ударом в “дев`ятку” відкрив рахунок у зустрічі, провівши таким чином перший м’яч нападників „Карпат” у чемпіонаті. У першому періоді гри львів’яни добротно грали у захисті і небезпечно контратакували. Саме після однієї з таких атак Батіста оформив „дубль” – Кобін подав з кутового, а нападник вдало підставив голову. Далі „Карпати” грамотно діяли на підступах до власних воріт і збивали темп гри. Це врешті й дозволило „зелено-білих” привезти з Маріуполя вкрай важливі три очки. Єдине на що спромоглися господарі поля це – … автогол Євгена Шмакова, який на 73-ій хвилині гри класним ударом „розмочив” Тлумака.

Склад „Карпат”: Тлумак, Федорів, Распопов, Іщенко, Пшеничних, Годвін, Шмаков (Тимчишин 76), Худоб’як (Фещук 80), Кобін, Батіста (Лапко 90), Ідахор.

Інші матчі 6-го туру: Ворскла – Шахтар 0:1; Металург Д – Динамо – 1:1; Зоря – Металург З – 0:0; Таврія – ФК Харків – 2:0; Дніпро – Сталь – 0:0; Металіст – Чорноморець – 4:0; Арсенал – Кривбас – 1:1.