ОСТАННІ НОВИНИ

Військовий госпіталь потребує у чотири рази більше фінансування на медичне обладнання

Соломія Григор'єва

|

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону хоче у наступному році отримувати у чотири рази більше коштів на медичне обладнання, ніж було йому виділено цьогоріч. Про це сьогодні, 8 листопада, на брифінгу повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру, полковник медичної служби Іван Гайда, передає кореспондент Львівського порталу.

«На наступний рік ми сподіваємось що постачання і фінансування буде кращим ніж цього року. Ми очікуємо в 4 рази збільшення фінансування на медичне обладнання, але це обладнання буде не тільки для нашого центру, а й для наших підпорядкованих госпіталів, медичних підрозділів військових частин», – зазначив Іван Гайда.

Не зважаючи на це, центр продовжує працювати у посиленому режимі і забезпечувати пацієнтів необхідним лікуванням.

«Сьогодні ми маємо відносно належне забезпечення як медикаментами, так і розхідними матеріалами. Військовослужбовці дійсної служби і ветерани військової служби забезпечені в нас практично повністю. Є деякі виключення, але нам вдається їх покривати за кошти меценатів і волонтерів», – додав начальник Військово-медичного клінічного центру.

Станом на сьогодні в стінах цього госпіталю було пролікувано більше 14 тисяч пацієнтів.

«В цьому році ми провели біля 5 тисяч оперативних втручань. За останній рік ми спостерігаємо досить серйозний напрямок роботи хірургічної служби – лікування поранених і травмованих на відновлення втрачених функцій. Сюди входить фізична і психологічна реабілітація та реконструктивно-оперативні втручання», – заступник начальника госпіталю Іван Богдан.

Зазначимо, що зараз на базі начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону перебуває 30 бійців АТО.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...