ОСТАННІ НОВИНИ

Від завтра шість експрес-маршрутів з АС «Західна» курсуватимуть до площі Різні

Вероніка Рой

|

Завтра, 15 вересня, шість експрес-маршрутів з АС «Західна» курсуватимуть до площі Різні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Порядок курсування транспорту приміських маршрутів визначений законодавством, де чітко вказано, що вони мають курсувати до першої автостанції. Львівська міська рада постійно співпрацює з ЛОДА щодо спільного і комплексного вирішення проблеми доїзду мешканців Львівської області до міста Львова. З урахуванням цього було запущено експрес-маршрути від АС «Західна» до приміського вокзалу.

Від завтра, 15 вересня, 6 транспортних засобів будуть продовжені до площі Різні. Інтервал руху буде 15 хв., автобуси курсуватимуть із 7:20 год. до 10:15 год. та з 16:00 год. до 19:30 год. Позиція міської ради залишається такою ж, ми планово працюємо, відслідковуємо пасажиропотоки, шукаємо можливості додавання нового транспорту. Залишається лише проблема з водіями, але крок за кроком ми врегульовуємо ці питання, відслідковуючи ті тенденції, що є на ринку перевезення пасажирів», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...