ОСТАННІ НОВИНИ

Московський патріархат самовільно захопив приміщення у Раді під капличку

|

Московських патріархат незаконно знаходиться в будівлі Верховної Ради. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Віталій Купрій, передає Львівський портал.

Як зазначив нардеп, він отримав відповідь Голови Верховної Ради Андрія Парубія на депутатське звернення щодо розташування в приміщенні українського парламенту Свято-Володимирського храму Московського патріархату.

«Андрій Парубій підтвердив, що приміщення було захоплено самовільно ще в 2006 році. Керівництво Верховної Ради жодного дозволу для відкриття каплички не надавало.

Окрім того, інспекторами Держслужби з надзвичайних ситуацій наголошувалось на використанні цього приміщення з порушенням вимог пожежної безпеки та цивільного захисту. Управління адміністративними будинками ВРУ неодноразово зверталось до настоятеля храму з проханням звільнити цю кімнату.

У 2015 році сам священник звертався до Управління справами ВРУ з проханням укласти договір оренди приміщення, проте договір так укладено й не було.

У стінах українського парламенту не місце представникам Московського патріархату та прихильникам «руського міра»! Тому вимагаю від Андрія Парубія вжити невідкладних заходів для звільнення службового приміщення або створення на його базі міжконфесійної християнської молитовної кімнати.

До речі, з цього приводу в мене за декілька днів запланована зустріч із Апостольським Нунцієм в Україні, Архієпископом Клаудіо Ґуджеротті», – написав Віталій Купрій.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...