ОСТАННІ НОВИНИ

Найкращою спортсменкою травня в Україні стала львів’янка Катерина Крива

|

За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав дворазову чемпіонку Європи з карате львів’янку Катерину Криву найкращою спортсменкою місяця. Про це повідомляє НОК, передає кореспондент Львівського порталу.

Її особистий наставник Ігор Богдан став найкращим тренером останнього весняного місяця.

Високе визнання НОК 25-річна львів’янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського.

В Туреччині Катерина Крива двічі підіймалася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку у командній першості разом з подругами по збірній – Анітою Серьогіною, Анжелікою Терлюгою та Анастасією Містковською.

Відзначимо, що Катерина Крива вперше отримала звання найкращої спортсменки місяця в Україні.

Нагадаємо, в 2016 році на 129-й сесії Міжнародного Олімпійського Комітету в бразильському Ріо-де-Жанейро МОК ухвалив рішення про включення 5 нових видів спорту до програми Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, одним з яких стало карате.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...