ОСТАННІ НОВИНИ

«Добрий Брат» запрошує всіх охочих приєднатися до хорошої справи: реабілітації поранених бійців АТО в Польщі

|

У минулому році благодійна група «Добрий брат» відправила 32 українських бійців на реабілітацію у Польщу. Наразі фонд знову розпочав створення чергової групи осіб, які у листопаді цього року поїдуть на лікування, передає кореспондент Львівського порталу.

Фонд «Добрий брат» створений з українсько-польської ініціативи і має на меті реабілітацію військовослужбовців ЗС України, які отримали поранення у районі проведення АТО.

За словами керівника проекту «Добрий брат»Тетяни Давидовської, благодійний фонд створений ще у 2014 році і за цей час їм вдалось реабілітувати близько 200 військовослужбовців.

«Ми звичайна група львів’ян, які проявляють свою громадянську позицію, яка дозволяє відкривати своє серце для тих, хто нас захищав. Адже ці люди потребують не просто уваги, а потребують нашої любові та підтримки. Наш фонд має на меті в соціальну  реабілітацію та адаптацію наших військових, які постраждали у зоні АТО. Завдяки цьому проекту вже вдалось реабілітувати близько 200 військовослужбовців. Ми забезпечуємо реабілітацію тим, хто отримав поранення пов’язані з опорно-руховим апаратом», – розповіла вона.

Постраждалі воїни АТО проходять реабілітацію на базі профільного рекреаційно-реабілітаційного центру «Добрий брат», що знаходиться у Республіці Польща в містечку Осєк.

Водночас учасниця благодійної групи «Добрий брат» Валентина Мороз зазначає, що зараз вже починають формувати групу з 33 осіб, які у листопаді цього року відправляться на реабілітацію у Польщу.

«Загалом з 2015 року реабілітаційний курс отримало понад 200 осіб. В Республіці Польща, в місті  Осєк пройшло лікування 194 людини, в Києві в реабілітаційному центрі «Перемога»- 6 осіб. Загалом було 8 груп, які були відправлені на лікування. Львівською благодійною групою «Добрий брат» було ініційовано в 2016 році декілька заходів: акціон, флешмоб, вертеп, де збиралися гроші на лікування.  Загалом було зібрано коштів на суму 680 тисяч гривень, за допомогою яких у листопаді цього 2016 року було відправлено на лікування у Польщу 32 особи. На сьогодні вартість лікування однієї особи складає приблизно 650 євро.

Наразі ми можемо повідомити, що у нас є благодійник, який заявив, що може профінансувати групу в складі 25 осіб, яка відправиться в листопаді цього року на лікування. Тому зараз ми починаємо займатися формуванням цих груп. У зв’язку тим, що реабілітаційний центр в Польщі може прийняти за один заїзд 33 особи, то нам до осені необхідно добрати людей, яким потрібна реабілітація.Також ми закликамо усіх охочих долучитися до цього проекту та допомогти зібрати кошти, аби на лікування могла поїхати повна група», -зауважила вона.

Також Тетяна Давидовська додала, аби стати учасником програми необхідно бути учасником АТО, також треба мати всю необхідну медичну документацію та закордонний паспорт.

Більше дізнатися про благодійну групу «Добрий брат» можна на їхній сторінці у Facebook.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...