ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янин привіз п’ять золотих нагород чемпіонату Європи з кульової стрільби

|

Вдало в складі збірної команди України виступили майстри кульової стрільби Львівщини, які привезли додому нагороди різного ґатунку. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

6-12 березня 2017 року у місті Марібор (Словенія) тривав чемпіонат Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, в якому взяли участь збірні команди 46 країн, а загальна чисельність учасників змагань склала 638 спортсменів.

Рекордсменом за кількістю нагород став юний львів’янин Ігор Кізима (ЗСУ, студент Львівського училища фізичної культури), який протягом змагань п’ять разів піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. На його рахунку п’ять золотих нагород чемпіонату Європи зі стрільби кульової серед юніорів у вправах з пневматичної зброї (гвинтівка, рухома мішень), з яких дві золоті в особистому заліку та ще три нагороди найвищого ґатунку в командному заліку.

Володаркою «срібної» нагороди в особистому заліку серед юніорок у стрільби з пневматичного пістолета стала ще одна вихованка Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва (ЗСУ).

Ще один вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (ЗСУ) став срібним призером чемпіонату Європи в командному заліку (пістолет) серед чоловіків.

Загалом, українська національна команда повернулась на батьківщину з ІІ місцем в загальнокомандному заліку маючи в своєму здобутку 18 нагород різного гатунку з яких 6 золотих, 10 срібних та  2 бронзові нагороди.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...