ОСТАННІ НОВИНИ

Україна та Литва підписали низку документів про співпрацю

|

У присутності Президента України Петра Порошенка та Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайте, яка перебуває з робочим візитом в Україні, було підписано низку документів щодо розширення двосторонньої співпраці між державами.  Про це йдеться на сайті Президента, передає Львівський портла.

5fb28f4eace6e106aa6b85749d27e097_1481543067_extra_large

Угоду між Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством охорони навколишнього середовища Литви про співробітництво у сфері захисту навколишнього середовища підписали Міністр екології та природних ресурсів України Остам Семерак та Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

Угода спрямована на посилення співробітництва в галузі охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів, а також взаємодії сторін з метою вирішення регіональних і глобальних екологічних проблем.

Меморандум про розуміння між Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством охорони здоров’я Литви підписали  в.о. Міністра охорони здоров’я України  Уляна Супрун та Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс.

4efdbcbd0de41a09f86bc83b8c29c40c_1481543065_wysiwyg

Меморандум має сприяти розширенню співпраці з Литвою у питаннях розвитку/реформування системи охорони здоров’я в Україні, профілактики та контролю захворювань, вдосконалення політики в сфері медицини, медичної та психологічної реабілітації. Співпраця здійснюватиметься шляхом обміну інформацією, досвідом та фахівцями, проведення тренінгів та спільних досліджень.

Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс підписали Протокол про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Державною інспекцією праці Литви.

Документом  визначено форми двосторонньої співпраці: обмін експертами, організація практичних занять, участь у конференціях та інших заходах, організованих сторонами, обмін інформацією про працівників, які виконують роботи на територіях обох країн на умовах найму.

Передбачається також обмін інформацією про практику впровадження нових стандартів безпеки та гігієни праці, заходи державного нагляду у сфері дотримання законодавства про працю та моніторинг відповідної статистики.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...