ОСТАННІ НОВИНИ

Ізраїль готовий влаштувати на роботу 20 тисяч українських будівельників

|

Держава Ізраїль у рамках угоди про тимчасове працевлаштування громадян України збирається прийняти на роботу 20 тисяч українських робітників у галузі будівництва. Відповідно, Тель-Авів готовий надати 20 тисяч віз спеціалістам з України, які працюють з будівельними конструкціями і металами, а також плиточникам і штукатурам. Про це повідомляє ТСН з посиланням на Інтерфакс-Україна.

містобудівні умови

“Процедура відбору робітників буде проводитися спільно з ізраїльськими та українськими експертами на базі Державної служби зайнятості. Подання документів та складання іспиту для одержання робочої візи можлива в будь-якому обласному центрі зайнятості”, — йдеться в повідомленні.

Крім того, ізраїльські політики анонсували наступний крок співпраці з Україною — це підготовка угоди про працевлаштування українських доглядальниць.

За данимим експерта з працевлаштування Тетяни Пашкіної, в Ізраїлі будівельникам будуть платити вдвічі більше, ніж у Польщі — 40 тисяч гривень замість 20 тисяч.

Нагадаємо,  16 листопада, Верховна Рада України ратифікувала угоду про тимчасове працевлаштування українців у Ізраїлі. Згідно з цією угодою, українські робітники в Ізраїлі матимуть рівні права з місцевими працівниками.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...