ОСТАННІ НОВИНИ

Акробати Львівщини стали призерами юніорського чемпіонату України

|

Днями у гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури завершився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів (парно-групові вправи). Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

_1_1476778318_613x459-75_3_0

Змагання відбувалися у вікових групах 12-18 та 13-19 років. В чемпіонаті взяли участь 110 акробатів – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл зі Львівської, Дніпровської, Сумської, Вінницької, Одеської, Харківської, Житомирської, Черкаської, Волинської областей та м. Києва.

Члени збірної команди Львівської області показали на чемпіонаті високі результати у різних вікових категоріях, зокрема серед жіночих пар (13-19 років) 1 місце посіли Олександра Табачинська та Юлія Пилип’як з Дрогобича. Серед жіночих груп (13-19 років) 3 місце вибороли  Олеся Андріївська,  Анна Мисишин та Тетяна Каськів зі Львова. Серед чоловічих груп (12-18 років) Олександр Загірський, Юрій Пенцарський, Ростислав Бегей, Костянтин Погребняк із Дрогобича посіли 2 місце.

_9_1476778353

Серед чоловічих пар (12-18 років) 3 місце здобули львів’яни Олег Дребот та Віталій Дребот. Також, серед жіночих груп (12-18 років) Марія Орищак – Тетяна Шуптар та  Оксана Білинська із Дрогобича зайняли 5 місце.

Варто зазначити, що за підсумками цьогорічного чемпіонату відбудеться формування персонального складу юніорської збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях та участі в чемпіонаті Європи 2017 року.

Святкову атмосферу на змаганнях створили показові виступи студентів Львівського державного університету фізичної культури та членів львівського спортивного клубу з художньої гімнастики “Ніка”.

4__1476778325

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська федерація гімнастики, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Львівський державний університет фізичної культури.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...