ОСТАННІ НОВИНИ

Водія, який вигнав промоклу дитину з маршрутки, звільнять?

|

Водія автобуса №138, котрий вчора вигнав промоклого 11-річного хлопчика, звільнять з роботи якщо на цьому наполягатиме сім’я хлопчика. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

marshrytka-1

Як повідомив Віктор Щир, начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР, водія обласного автобуса, який вигнав промоклу дитину, звільнять з роботи, якщо на цьому наполягатиме сім’я хлопчика. Таку інформацію надав міському управлінню транспорту та зв’язку в.о. директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА Роман Кокотайло. Даний автобусний маршрут №138 обслуговує обласний перевізник.

«До нас поступила інформація, що водій автобусного маршруту №138 вигнав з машини 11-річну дитину, яка промокла під дощем. Ми цю інформацію передали в департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та ПЕК Львівської ОДА. Керівник департаменту запевнив, що з водієм буде проведено роботу, домовлено про зустріч сім’ї хлопчика з перевізником та водієм», – зазначив Віктор Щир.

«Перевізник вже сконтактував зі сім’єю, мають домовитись про зустріч. Сім’я хлопчика, якого вигнали з маршрутки, має вирішити, чи вимагатиме вона звільнення водія», – зазначив Роман Кокотайло.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилась інформація, що водій маршруту №138 вигнав з машини 11-річного хлопчика, який змок під дощем. Інцидент трапився на вулиці Окружній.

Фото: www.lvivpost.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...