ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська область готова до опалювального сезону на 70%

|

Станом на понеділок, 22 серпня, виконано 70% заходів в рамках підготовки до опалювального сезону 2016/17 років у Львівській області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

опалення

“Зокрема, у сфері теплопостачання із запланованих до підготовки об’єктів проведено заміну 25 котлів, з них 18 котлів на об’єктах теплопостачання закладів освіти і науки, 2 – закладів охорони здоров’я, 5 – комунальних підприємств області. Також здійснено заміну 13 кілометрів теплових мереж”, – розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства  Назарій Романчук.

У всіх районах та містах обласного значення Львівської області здійснюється перевірка підготовки об’єктів закладів освіти і науки, охорони здоров’я та об’єктів комунальної форми власності.

Лідерами у Львівській області з підготовки об’єктів до опалювального сезону 2016/17 років є Стрийський, Жидачівський та Пустомитівський райони, натомість найгірші показники підготовки зафіксовано у Жовківському районі, зокрема, у м. Жовква.

Раніше Львівський портал писав, що Львівщина може залишитись  без опалення через борги перед «Львівгазом».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...