ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові презентують моніторинг якості життя мешканців

|

Інститут міста презентуватиме «Соціальний моніторинг якості життя у Львові» – комплексне аналітичне дослідження, проведене в рамках проекту «Громади в дії» за підтримки програми Європейського Союзу. Презентація відбудеться у четвер 18 серпня о 18.30 год. в конференц-залі Центру міської історії Центрально-Східної Європи (вул. Богомольця, 6). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

погода

Соціальний моніторинг охоплює оцінку таких сфер:

-Оцінка комфорту міського середовища – стан інфраструктури та якість надання послуг в таких сферах як благоустрій, транспорт, охорона здоров’я, освіта, дозвілля, безпека, умови для життя в місті загалом.

-Оцінка особистісного комфорту – рівень задоволеності мешканців власним матеріальним та соціальним благополуччям.

-Практики покращення якості життя – ставлення мешканців до власної участі у творенні якісного міського простору; наскільки і що саме мешканці готові робити, задля покращення якості життя у Львові.

«Попередній моніторинг було проведено у 2013 році. Таким чином, цього року ми маємо унікальну можливість прослідкувати зміну оцінок якості життя у місті впродовж останніх трьох років. Ще одна унікальність цьогорічного дослідження полягає в тому, що в основу вибіркової сукупності був поділ міста на 39 мікрорайонів, визначених минулого року за результатами дослідження «Соціальний простір міста:потенціал до громадотворення» в рамках проекту «Громади в дії». Таким чином, ми можемо побачити оцінки якості життя не лише в місті загалом, але й злокалізувати їх на рівень кожного із мікрорайонів, виділити їхні проблеми», – зазначає Олена Гунько, керівник проекту «Соціальний моніторинг якості життя», аналітик Інституту міста, соціолог проекту «Громади в дії».

Переглянути результати дослідження за 2013 рік можна тут.

Дослідження «Соціальний моніторинг якості життя у Львові» було проведене у березні 2016 року. В опитуванні взяли участь 1200 мешканців міста, старших 18 років. Похибка репрезентативності вибірки (для даних по місту загалом) з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 2,8%.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...