«Інваспорт». Українці здобули 110 медалей чемпіонату Європи з плавання

|

Нещодавно у місті Фуншал (Португалія) завершився чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю.  Участь у чемпіонаті взяли 450 спортсменів з 51 країни світу. Загалом до складу національної збірної команди України увійшло 45 спортсменів з інвалідністю.

44

Українські плавці завоювали 110 медалей, з яких 45 золотих, 34 срібних та 31 бронзова нагорода та водночас. З 45-ти спортсменів 35 – повернулися з медалями (16 із них – мультимедалісти).

Крім того представники України встановили 10 рекордів Європи та 7 рекордів світу і виявилися лідерами змагань.

У складі параолімпійської збірної команди України успішно змагалося й двоє представників Львівщини – Мар’ян Квасниця та Марина Стабровська.

Квасниця Марян в класі S7 (серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату) виборов «бронзу» на дистанції 400 м вільним стилем, посів 4 місце на дистанції 100 м на спині, 5 місце – 100 вільним стилем, 6 місце – 50 батерфляй.

Стабровська Марина в класі S1 (серед спортсменів з ураженням зору) посіла 5 місце на дистанції 50 м вільним стилем, 6 місце – 100 м на спині, 9 місце – 100 м брас. Тренує вихованців львівської ДЮСШІ “Галичина” Заслужений тренер України Олена Сальнікова.