Львів’янин став бронзовим призером Кубка світу зі самбо

Наталя Дуляба

|

Львів’янин Назар Шипка виборов бронзову нагороду на Кубку світу зі самбо. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту ЛОВА.

22-річний спортсмен брав участь у змаганнях у складі національної збірної. Він здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 98 кг.

Зазначимо, що Назар Шипка є майстром спорту України, вихованцем КДЮСШ імені Юрія Кутенка, а також курсантом Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Тренується самбіст у Романа та Павла Шміли.

Кубок світу зі самбо проходив із 3 по 6 квітня у Єревані (Республіка Вірменія). Загалом українська збірна завоювала 22 нагороди: 7 золотих, 4 срібних і 11 бронзових медалей.