ОСТАННІ НОВИНИ

Татарстан подав позов проти України на 300 мільйонів доларів

|

Республіка Татарстан, що входить до складу Російської Федерації, подала в міжнародний арбітраж позов проти України на $ 300 млн у справі про зміну часток акціонерів у ПАТ «Укртатнафта». Про це повідомляє Громадське.

f47d47d-ukrtatnafta-650x410_628x420

Як повідомляється в проспекті євробондів України, в своєму позові Татарстан звинувачує Україну в порушенні угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій, підписаної між урядами України і РФ 27 листопада 1998 року.

На думку позивача, українські суди порушили цей документ, прийнявши рішення, в результаті яких частка Татарстану в «Укртатнафті» істотно знизилася.

Міністерство юстиції України 24 листопада 2015 направило Татарстану лист зі своїми пропозиціями щодо врегулювання спору, однак вони не були прийняті.

АТ «Укртатнафта» є спірним активом для України і Татарстану.

Раніше 18,296% акцій «Укртатнафти» належало структурам, близьким до ВАТ «Татнефть», міністерство майна Татарстану володіло 28,7788% акцій, ще 8,6% акцій належало безпосередньо «Татнафті». Однак в результаті судових розглядів частка татарстанських акціонерів в НПЗ була практично обнулена, а на підприємстві з’явилися нові акціонери, близькі до групи «Приват».

Нагадаємо, раніше «Татнефть» подала до суду проти Коломойського у справі «Укртатнафти».

Фото: Громадське

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...