ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'яни відзначать 26-ту річницю підняття Державного прапора над Ратушею

|

У четвер, 31 березня, о 10.00 год. перед львівською Ратушею відбудеться коротке віче з нагоди 26-тої річниці підняття національного стяга в місті. А опісля, церемонія підняття прапора над Ратушею та спільне виконання гімну України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

прапор на ратуші

Участь у заході візьме капелан ЛМР о. Павло Дроздяк, депутати першого та сьомого скликань, працівники міської ради, міські голови Львова всіх років.

«Національний прапор завжди був символом нашої нескореності та підкреслював прагнення до волі й незалежності. Тому його підняття у 1990 році над львівською Ратушею стало важливим кроком на шляху до відновлення нашої незалежної держави. Запрошуємо усіх львів’ян спільно відзначити цю важливу подію в історії нашого міста та усієї України», – зазначає начальник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.

Нагадаємо, 3 квітня 1990 року на сесії Львівської міської ради депутати першого демократичного скликання під головуванням Богдана Котика прийняли рішення підняти жовто-блакитний прапор на будівлі міської Ратуші.

Фото: velukuy.blogspot.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...