ОСТАННІ НОВИНИ

Маленьким львів’янам покажуть виставу «DOGS» про безпритульних собак

|

У неділю, 27 березня, у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва за підтримки ЛКП «Лев» відбудеться прем’єра вистави «DOGS». Такий спільний проект має на меті показати проблему безпритульних, проте вільних собак у місті Львові, передає кореспондент Львівського порталу.

DSC_2485

Художній керівник театру Юрій Мисак вважає, що ідея цієї вистави має більш глибокий зміст, адже вона показує проблему не лише собак без домівки, а й багатьох українців, яких вигнала на вулицю війна.

«Я перейнявся проблематикою безпритульних тварин-безпритульних людей, що зараз актуальна як ніколи і запропонував ідею вистави керівництву ЛКП «Лев». Я вирішив, що буде непогано, коли театр підтримає комунальне підприємство і приєднається до акції «Прихистіть!» через мистецтво. Від так автори та режисер вистави з’їздили в ЛКП «Лев», фотографувалися і бавилися з собаками, готуємо фотовиставку нашого візиту у фойє театру і запрошуємо всіх на виставу», – сказав Юрій Мисак.

DSC_2487

 

 

 

За словами акторів, що виконують ролі песиків, похід до ЛКП «Лев» дуже надихнув їх і дав зрозуміти як правильно зобразити персонажів. Окрім того, дуже символічним є те, що режисер вистави «DOGS» Євген Чистоклетов є переселенцем з Донбасу і розуміє безпритульних тварин як ніхто інший.

«Кожна робота над виставує дає змогу всіх, хто до неї задіяний, стати трошки кращими, обізнанішими. І ця собака тема надає нам ще більше такої можливості. Ця вистава має і прямий зміст про тварин, що робить її зрозумілою і цікавою для дітей, і філософський, що заставляє задуматись над проблемами свободи навіть дорослих», – запевняє Євген Чистоклетов.

DSC_2491

Значна частина львів’ян асоціює ЛКП «Лев» з простим ветеринарно-стерилізаційним центром, який займається безпритульними тваринами. Насправді, ми хочемо показати, що наша місія є значно глибшою. Проблема не в тому, що безпритульні тварини гуляють просторами міста, а в тому звідки вони взялись. Якщо зазирнути в корінь ситуації, то все виникає з банального рішення в сім’ї: натішились, набавились домашнім улюбленцем, зрозуміли, що він створює певні клопоти і відпустили тварину на вулицю. Це корінь проблеми і його потрібно показувати всім. Ця вистава є один із способів, який має привернути увагу саме до цього кореню проблеми», – вважає директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Дітей та дорослих запрошують у цю неділю на два прем’єрний покази о 12.00 та о 15.00. Проте на цьому показ «DOGS» не припиниться і вистава увійде у програму театру.

Фото: Соломія Григор’єва

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...