На Львівщині відбудеться чемпіонат України з лижних перегонів

|

Львівщина приймає національний чемпіонат з лижних перегонів. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

лижі

Упродовж 4-10 січня 2016 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в селі  Яворів Турківського району Львівщини триватиме чемпіонат України з лижних перегонів. Паралельно з цими змаганнями проводяться гонки за програмою FIS-стартів.

Участь у змаганнях беруть найкращі лижники України – 43 чоловіків та 23 жінки, які представляють збірні команди 9 областей України.

В перший день змагань на спринтерській дистанції довжиною 1 600 метрів чемпіоном України виявився Руслан Перехода з Харківщини. Друге місце посів Іван Білосюк (Закарпатська область), на третій позиції Олександр Мукшин (Сумська область). Представник Львівщини Олександр Ченікало посів 25 місце.

У змаганнях серед жінок чемпіонкою України стала Валентина Шевченко (Київська область), ІІ місце виборола Тетяна Антипенко, ІІІ місце Вікторія Олех (обидвоє Сумська область). Найкраща з поміж львів’янок Ольга Стефанишин – 16 місце.