ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкрили 25-метровий критий басейн

|

Сьогодні, 13 листопада, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39 а) урочисто відкрили реконструйований 25-метровий критий плавальний басейн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

unnamed (55)

Критий басейн оснащений 25-метровою ванною на 4 доріжки, ванною для навчання плавання 8 х 4 метрів та працює 280 днів на рік. В приміщені також є тренажерних зал на 25 осіб, роздягальні та душові. За день басейн може відвідати понад 800 людей.

«Сьогодні ми по-іншому дивимось на наші збройні сили, тому що воїн перемагає не лише завдяки сучасному озброєнню, а й своєю фізичною підготовкою та силою духу. Надзвичайно приємно, коли завдяки благодійникам, позиції Міністерства молоді та спорту, ми відроджуємо такий сучасний комплекс, де, я переконаний, укріплятимуть свій фізичний стан не лише військовослужбовці, а й мешканці Львівщини».- зазначив О.Синютка.

З нагоди відкриття також відбулось вручення нагород та відзнак особовому складу навчально-спортивної бази літніх видів спорту від міністра молоді та спорту України, голови Львівської ОДА та Міністерства оборони України.

Довідка:

НСБ ЛВС Міністерства оборони України має державний статус бази олімпійської підготовки та унікальні навчально-тренувальні комплекси: спортивно-стрілецький комплекс, легкоатлетичний манеж з велотреком, базу сучасного п’ятиборства, стадіон, універсальну спортивну базу, комплекс плавальних басейнів (відкрити та критий), спеціалізований зал гімнастики.

Комплекс басейнів збудований ще у 1964 році. До його складу входить відкритий плавальний басейн з підігрівом на 8 доріжок, стрибкова ванна на 25 метрів з підігрівом на 8 доріжок та стрибкова вишка, а також критий басейн на 25 метрів.

На даний момент 25 метрова ванна та вишка при басейні створюють унікальний спортивний комплекс єдиний в Україні, який дозволяє проводити усі навчально-тренувальні збори збірної команди України та всеукраїнські змагання зі стрибків у воду.

Фото: прес-служби ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...