ОСТАННІ НОВИНИ

Суд Львова звинуватили у прийнятті незаконного судового рішення

|

До прикладу, прокурором Франківського району міста Львова в апеляційному порядку оскаржено рішення Франківського районного суду, яким задоволено позов трьох фізичних осіб та визнано за ними право власності на самочинно реконструйоване помешкання площею 280 кв м. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

суддя

Підставою для оскарження вказаного рішення став той факт, що позивачі реконструювали квартиру площею 61 кв м шляхом надбудови та добудови на прибудинковій території без відповідних дозволів та відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку, таким чином збільшивши площу житла до 280 кв м.

Відтак, апеляційним судом Львівської області апеляційну скаргу прокуратури Франківського району міста Львова задоволено, рішення суду першої інстанції скасовано та ухвалено нове рішення, яким у задоволенні позову відмовлено.

Так, завдяки оскарженню судових рішень в апеляційному та касаційному порядку прокуратурою попереджено неправомірне стягнення з державного підприємства майже 800 тис. грн та більше 1,6 млн грн – з державного бюджету.

Крім цього, прокурори запобігли незаконному оформленню права власності на 8 об’єктів нерухомості загальною площею 113 тис. кв м, а також на земельні ділянки площею 0,2 га.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...