ОСТАННІ НОВИНИ

Відтепер українці можуть безкоштовно вивчити німецьку мову

|

Портал «Порт Європа» запустив безкоштовний е-курс німецької мови для українців. Авторкою курсу є Інна Павлова – українка родом із Києва, котра зараз мешкає в Кракові, передає кореспондент Львівського порталу.

dach

Німецькою мовою говорять близько 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі вважають цю мову рідною. Німецькомовні країни: Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найзаможніших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.

Інна Павлова пояснює, чому варто вивчити німецьку мову.

«У наш час німецька мова – це мова можливостей. Кожна людина, володіюча англійською мовою, так само повинна намагатися володіти німецькою, особливо коли вона прагне добитися великих результатів у своїй кар’єрі, так як німецька мова відкриває океан можливостей», – прояснює авторка курсу.

На курс можна записатися через формуляр на сайті, доступний за посиланням.

Курс безкоштовний і він складається з кільканадцяти уроків, які автоматично відправляються на електронну скринку курсанта кожні декілька днів. Курс зосереджений в основному на прояснені граматичних особливостей німецької мови, окрім того кожен повинен вже самостійно вивчити німецьку лексику – поради для цього вміщені на сайті. Додатком до курсу є статті про Австрію, метою яких – зацікавлення курсантів цією найближчою Україні німецькомовною країною.

Зазначимо, що раніше портал «Порт Європа» відкрив безкоштовний е-курс польської мови для українців, на який можна записатися за посиланням а також безкоштовний курс білоруської мови, створений у вигляді солідарності з білоруськомовними учасниками Майдану і АТО.

Фото: www.porteuropa.eu

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...