ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартують Інтернет-олімпіади для школярів

|

Сьогодні, 12 жовтня, у Львові оголосили про початок проведення Інтернет-олімпіад з ІТ, англійської мови, математики, фізики, біології та хімії. Організатори запрошують до участі учнів як львівських шкіл, так і шкіл з інших міст та областей України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

183972715_large

Всеукраїнська учнівська олімпіада «Львів відкритий для світу» започаткована у 2013 році у м. Львові. Перша олімпіада була присвячена ІТ, проводилась серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». З 2014 року організовано також олімпіади з математики та англійської. З англійської мови вперше в Україні організовано он-лайн диктант. Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 5-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів України.

«З метою розвитку творчих здібностей, а також для виявлення талантів серед учнів міське управління освіти спільно з Національним університетом «Львівська політехніка», а також з ЛНУ імені Івана Франка продовжує впроваджувати проект Інтернет-олімпіад. Перша олімпіада була проведена у Львові в 2013/14 навчальному році і тоді до неї долучилось понад 1500 учнів з навчальних закладів Львова. У минулому році до олімпіади з ІТ додались ще олімпіади з англійської мови, математики та фізики. Кількість учасників зросла до 5 тисяч. Цього року проводимо вже третю ІТ-олімпіаду, другу олімпіаду з математики та англійської мови, а також перші олімпіади з хімії та біології. Усі Інтернет-олімпіади проводяться у два тури за виключення олімпіади з ІТ де є три тури. Як правило перший тур є заочним і право взяти участь мають усі бажаючі незалежно від рівня знань. Участь у цих олімпіадах є безкоштовною, треба мати лише комп’ютер та доступ до Інтернету. Сподіваємось, що цього року зацікавленість олімпіадами буде більшою, а також запрошуємо долучатись і учнів з інших міст», – Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР.

Фото: pedpresa.com.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...