ОСТАННІ НОВИНИ

Театр для дітей і юнацтва у Львові відкриває новий сезон цікавими прем’єрами

|

Цього року відкриття 96-го театрального сезону відбудеться одразу рядом вистав у межах Форуму видавців у Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі театру.

театр

Сезон для дітей та юнаків відкриється трьома виставами:

9 вересня о 21 год.  – вистава «Вільні метелики» у режисурі Романа Валька.

11 вересня о 19 год. – вистава  «Одкровення Іванки»,  режисер – Євген Чистоклетов

13 вересня о 18 год. – вистава «Зерносховище» у постановці Андрія Приходька.

Окрім вистав вечірнього репертуару,  до відкриття сезону для наших маленьких глядачів 15 вересня об 11:30 відбудеться бульбашкове шоу від улюблених казкових героїв нашого театру, відкриття виставки дитячих малюнків та о 12. 00 год. улюблена вистава – «Beautiful Карпати».

На цей сезон театр запропонує нові постановки. Вже триває робота над виставою «Маленька Баба-Яга», яку вже зовсім скоро ми покажемо нашим глядачам. Також заплановані вистави «DOGS» К. Сергієнка у режисурі Є. Чистоклетова та вистава «Аліса у Задзеркаллі» Л. Керолла у постановці Володимира Борисюка.

«У цьому театральному сезоні на глядачів чекають цікаві режисерські роботи та несподіванки. Вже скоро ми зможемо назвати ім’я запрошеного режисера, який буде здійснювати постановку у нашому театрі. Окрім роботи над виставами, театр продовжуватиме  тісну  співпрацю із освітянами міста та реалізацію соціальних проектів.  У вересні театр запросили на XIII Всеукраїнський фестиваль «Тернопільські театральні вечори», де 27 вересня ми будемо показувати нашу останню прем’єру – виставу «Зерносховище». З цією виставою заплановані гастролі і в інші міста України», – розповідає художній керівник театру Юрій Мисак.

Із репертуаром Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва Ви можете ознайомитись тут.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...