ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде міжнародна виставка дитячих картин

|

Міжнародна дитяча виставка «Палітра Фантазій» відкриється у Львові 8 вересня у приміщенні Центру розвитку та дозвілля «Під спільним дахом». Виставка, яку організує благодійний фонд «Таланти України», проходитиме протягом двох тижнів, з 8 вересня, повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛМР.

палітра

Як розповідають організатори, експозицію виставки складають картини, виконані дітьми від 4 до 14 років з України та європейських країн. Багато держав Європи, серед яких Австрія, Болгарія, Великобританія, Кіпр, Латвія, Литва, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Швеція, Шотландія, відгукнулися на ініціативу Благодійного фонду «Таланти України» щодо надання картин дітей для участі в експозиції виставки «Палітра фантазій».

Відкриття виставки «Палітра фантазій» відбулося у Києві 16 травня 2015 року, в День Європи в Україні, в Центрі Української Культури та Мистецтва. На урочистому відкритті були присутні дипломати, представники КМДА, Міністерства культури України, Подільської райдержадміністрації та запрошені гості.

Проведення виставки спрямоване на привернення уваги до творчості талановитих дітей з України, заохочення молодого покоління до творчої самореалізації, пізнання нових образів та форм втілення безмежних обріїв уяви.

Загалом одним з важливих завдань виставки є побудова і зміцнення між Україною та країнами Європи близьких відносин у сфері культури, популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді. Проведення виставки «Палітра фантазій» − це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, що причетна до цінностей та традицій Європи, символ започаткування нової успішної моделі співпраці між країнами, заснованої на загальних інтересах і прагненнях.

Адреса: Центр розвитку та дозвілля «Під спільним дахом», м. Львів, вул. Симоненко, 10. Урочисте відкриття о 12:00 годині 8 вересня 2015 року.

За додатковою інформацією звертайтесь: координатор проекту, креативний директор Наталія Тонкаль, тел.: (097) 914 49 18, e-mail: n.tonkal@talents.in.ua.

Фото: talents.in.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...