ОСТАННІ НОВИНИ

У школі «Надія» відкриють перший у Львові спецклас для дітей з особливими потребами

|

Вже у вересні цього року у Львові стартує пілотний проект – «Нові навчальні можливості для дітей з особливими потребами». Ініціаторами проекту є Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», у партнерстві з департаментом гуманітарної політики Львівської міської ради. Про це Львівському поратлу повідомили у прес-службі ЛМР.

school_35

Центр «Джерело» вже 21 рік є лідером у наданні якісних освітньо-реабілітаційних послуг для дітей та молоді з важкою неповносправністю міста Львова. Тому зініціював пілотний проект освітньо-реабілітаційних послуг для дітей з неповносправністю у м. Львові, поширивши послуги центру «Джерело» у загальноосвітні школи, використовуючи великий досвід та високу професійність працівників Центру, свідомість та активність громадського сектору м. Львова, стрімкий розвиток соціальних послуг та прагнення перейняти європейські соціальні стандарти.

Робота щодо відкриття цього класу почалась ще вкінці минулого року. Першою школою, в якій буде відкритий спецклас, є ЛСШ «Надія». У цьому класі буде навчатись 8 дітей з розладами спектру аутизму, синдромом Дауна та з інтелектуальними особливостями розвитку. В цей клас переходять троє діток з програм денного перебування садка-школи центру «Джерело».

«В рамках підготовки до впровадження цього проекту, вже відбувся ряд нарад на чолі з керівником департаменту гуманітарної політики Галиною Слічною, відбулось декілька візитів усього педагогічного колективу та школярів ЛСШ «Надія» до центру «Джерело». Педагоги, які працюватимуть у цьому першому спец-класі, будуть два місяці проходити навчання у центрі «Джерело».

Команда центру «Джерело» і надалі буде працювати над тим, щоб розвивались у школах Львова максимально якісні нові навчальні програми для дітей з особливими потребами, буде надавати методичні матеріали, розробляти у партнерстві з педагогами шкіл індивідуальні програми.

Втілення цього проекту матиме значний вплив на формування позитивної суспільної думки щодо усвідомлення цінності, дару та особливого покликання осіб з неповносправністю», – зазначають у центрі «Джерело».

Фото: gazeta.lviv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...