ОСТАННІ НОВИНИ

Події в Мукачевому не зірвуть безвізовий режим - Клімкін

|

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що загрози безвізовому діалогу, яка була через події в Мукачевому, вдалося уникнути Про це Клімкін розповів в суботу, під час зустрічі зі своїми твіттер-фоловерами в приміщенні МЗС, передає “Українська правда“.

Клімкін tsn.ua

“На щастя, Мукачеве дійсно майже не завадило, але тут нам дійсно пощастило. По-перше через те, що були справді рішучі дії (з боку центральної влади). Зокрема, те, що ми швидко замінили всіх керівників хто там був – включно з губернатором”, – пояснив він.

За словами міністра, в європейських країнах були спроби медійно “розкрутити” цю тему з боку проросійських сил.

“Але ніде, крім Угорщини і трішечки в Словаччині, події в Мукачево не стали великою темою, хоча Москва намагалася розкрутити це в ЗМІ, та не вийшло. Більшість (європейських) партнерів розцінюють це як один ізольований випадок. Але є але. Якщо це буде повторюватися, то буде неймовірно складно пояснити і переконати, що це один, ізольований випадок, що це просто боротьба за потоки контрабанди, а не щось інше”, – поділився Клімкін.

Водночас, він наголосив на потребі перекрити контрабандні потоки: “Регіон нині живе з контрабанди і це треба перервати”

Також, за даними “Європейської правди”, в МЗС вважають, що щодо Мукачевого в європейських ЗМІ допомогло те, що ці події співпали з грецькою кризою.

Фото: tsn.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...