ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко застерігає сепаратистів із псевдовиборами

|

Організація місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей можлива лише після того, як буде надано чітку заяву, про відмову від намірів проводити псевдовибори 18 жовтня та 1 листопада. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі глави держави.

Порошенко

За даними відомства, Президент України Петро Порошенко, провів нараду з представником України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонідом Кучмою та представниками України в її робочих підгрупах з політичних, безпекових, соціально-економічних та гуманітарних питань.

Глава держави доручив аргументовано роз’яснювати сутність заходів, які зараз вживаються Україною, зокрема початок процесу внесення змін до Конституції щодо ключової реформи – децентралізації.

«Ці конституційні зміни, а також Закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, повністю відповідають зобов’язанням України за Мінськими домовленостями… Подальше результативне обговорення питань організації місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей можливе лише після того, як буде надано чітку заяву про відмову від намірів проводити псевдовибори 18 жовтня та 1 листопада», – наголосив Порошенко.

Президент також нагадав, що минулого року проведення фейкових виборів 2 листопада фактично зірвало виконання Мінських домовленостей.

Окрім того він звернув увагу на необхідності вирішення проблем з відновлення водопостачання, можливості купити їжу та ліки за цінами, нижчими, ніж на окупованих територіях та відновлення україно-російського кордону.

Першочерговим пріоритетом залишається невідкладне звільнення усіх заручників, у тому числі – Олега Сенцова та Надії Савченко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...