ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині фінансові аферисти вкрали 14 тисяч тонн вугілля

|

Незаконну схему розкрадання 14 тисяч тонн вугілля викрили працівники оперативного управління Головного управління ДФС у Львівській області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі головне управління ДФС у Львівській області.

Як з’ясувалось, службові особи однієї з приватних фірм вивозили вугілля з вугледобувних підприємств Львівщини без жодних дозвільних документів та перемішували з вугіллям меншої зольності і породи. 

Після цього вугілля легалізовувалось через так звані «фірми-привиди» та продавалось підприємствам реального сектору економіки, зокрема, державним (школам, лікарням, військовим, квартирно-експлуатаційним закладам).

Відповідно до тендерних вимог та державних стандартів, якість вказаного вугілля не підтверджується свідоцтвом-сертифікатом якості.

Під час слідчих дій на складах арештовано близько 7 тисяч тонн вугілля орієнтовною вартістю 3 мільйони гривень. Трьом зловмисникам оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 27, ст. 205 КК України (Види співучасників та Фіктивне підприємництво).

На сьогодні матеріали провадження скеровано до суду. Горе-бізнесменам, що організували фіктивні фірми, загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.  

Фото: nbnews.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...