ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні на Книжковому Арсеналі презентують книгу про успішних українців

|

Сьогодні, 23 квітня, в рамках Книжкового Арсеналу у Києві відбудеться перша публічна презентація книги-дайджесту «The Ukrainians: історії успіху», що вийшла друком у Видавництві Старого Лева. Про це Львівському порталу повідомили організатори презентації.

«Наша подія складатиметься із двох частин: власне презентації та подіумної дискусії “Успішний українець: ознаки, цінності, принципи» – повідомляють упорядники книги.

Презентуватимуть книгу співзасновники проекту TheUkrainians.org Володимир Бєглов та Тарас Прокопишин, а також літературний редактор книги-дайджесту Катерина Міхаліцина із «Видавництва Старого Лева».

У книзі зібрано 20 мотивуючих розмов, опублікованих на сайті theukrainians.org протягом першого року існування проекту «The Ukrainians» – онлайн-журналу про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та цінностями, здатні перемагати у глобальному світі. Це проактивні інноватори, відповідальні громадяни й чесні люди, які реалізуючи власні ідеї й проекти змінюють Україну на краще.

 

Також протягом презентації про успіх та успішність в Україні дискутуватимуть відомі українці, розмови з якими опубліковано у книзі: керівник НТКУ Зураб Аласанія, письменник Юрій Андрухович, керівничка ГО «Гараж Генг» Ірина Соловей та керівник greencubator Роман Зінченко.

Фотоматеріали: Максим Баландюх, Світлана Левченко, Андрій Кузьмінський, Костя Бєглов, Чілла Палош, Назарій Пархомик, Левко Піджарий, Євген Гулюк, Аліна Іванова, Катерина Рєпіна, Петро Задорожний.

Передмову до книги написав  Андрій Куликов.

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...