ОСТАННІ НОВИНИ

Олегу Сенцову знову продовжили арешт

|

Лефортовський суд Москви продовжив до 11 травня арешт українському режисерові Олегу Сенцову, обвинуваченому в підготовці терактів у Криму. Про це йдеться в постанові судді Олени Каневої, оголошеній в середу, передає російський “Інтерфакс“.

Суд розглянув клопотання слідства, який просив залишити Сенцова під вартою ще на один місяць, всього до року арешту.

Раніше запобіжний захід було продовжено районним судом до 11 квітня, Мосміськсуд визнав це рішення законним.

Прокурор на суді підтримав позицію слідства про необхідність продовження арешту Сенцова.

“Сенцов звинувачується у злочині особливої ​​тяжкості. Частина учасників знаходяться в розшуку, вони не встановлені, з ними обвинувачений може вступити в контакт”, – заявив прокурор.

У свою чергу обвинувачений не погодився з позицією слідства та прокуратури. Він наполягає, що у слідства немає доказів його вини, крім показань пішовших на угоду зі слідством двох інших фігурантів справи.

“У них є тільки показання Чірнія з Афанасьєвим. Зокрема, Чірній показав, що я йому віддавав вказівки провести ці теракти, але проведена експертиза на детекторі брехні показала, що така інформація в пам`яті Чірнія відсутня”, – сказав Сенцов.

За його словами, слідство спробує поставити під сумнів проведену експертизу на поліграфі, оскільки “тоді він (Чірній) був трохи не в собі, а зараз зовсім не в собі”.

Захист Сенцова просив суд відмовити слідству, зазначаючи, що слідству не вдалося представити докази наявності складу злочину.

За словами захисника Самохіна, потерпілими у справі визнані дві організації, в офісах яких підпалили вхідні двері.

“Загиблих і поранених немає, вибухові пристрої не пред`являлись, про яку терористичну діяльність може йти мова?”, – дивувався адвокат.

Фото: news.bigmir.net 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...