ОСТАННІ НОВИНИ

Що треба знати учасникам АТО для зарахування на квартирний облік у Львівській міськраді

|

Станом на сьогодні на квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебувають 363 учасника АТО та 19 сімей загиблих учасників АТО – мешканців м. Львова. Також станом на сьогодні прийнято 110 звернень учасників АТО та 1 звернення сім’ї загиблого учасника АТО про зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.   

«Учасники АТО і сім’ї загиблих продовжують подавати документи для зарахування на квартирний облік. На квартирному обліку перебуває 363 сім’ї і 19 сімей загиблих учасників АТО. У нас подано ще 111 документів на громадську комісію, яка має відбутися найближчим часом.

Ті, хто прописаний в іншому населеному пункті, ніяк не зможуть у Львові стати на облік. Можливо лише розглядати їхнє питання в тому випадку, якщо вони будуть змінювати місце реєстрації за місцем проживання у Львові. Бо багато з них проживало у Львові, але ніколи не ставили собі за мету тут зареєструватися», – наголошує начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення ЛМР Галина Мазур.

Для зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді необхідно звернутись в управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та подати такий перелік документів:

1. Заява (із завіреними підписами охочих стати на квартирний облік).

2. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років.

3. Акт обстеження житлових умов (видається ЛКП).

4. Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі).

5. Довідки з місця праці дорослих членів сім’ї (з інформацією про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем праці).

6. Копії документів, які підтверджують родинні відносини.

7. Копії документів, які підтверджують право на пільги (при необхідності).

8. Папка.

9. Паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі (копії ст.ст. 1, 2, 10, 11).

10. Копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.

11. Інформація, яка підтверджує перебування особи в зоні проведення АТО.

У необхідних випадках до заяви додаються також медичний висновок, довідка (витяг з рішення районної адміністрації) про невідповідність житлового приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам, копія договору піднайму житлового приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду чи договору найму житлового приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності.

 

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...