ОСТАННІ НОВИНИ

Незрячим діткам у Львові купили комп’ютери та брайлівські машинки

|

У серпні 2014 року Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершив проект «Інклюзивне навчання незрячих дітей». Проект надає технічну і програмну підтримку процесу навчання дітей з глибокими ураженнями зору поза межами спеціальних шкіл-інтернатів для сліпих. За благодійні пожертви українців організатори проекту придбали 10 нетбуків з голосовими програмами екранного доступу, шість брайлівських друкарських машинок та одну ліцензійну програму для збільшення зображення на екрані комп`ютера. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Бюджет проекту «Інклюзивне навчання незрячих дітей» склав 94 тис 500 грн. Кошти зібрали громадяни України, яким небайдужа доля таких дітей. Платформу для збору коштів надав МБФ «Українська біржа благодійності», з яким організація спільно реалізовує вже четвертий проект поспіль. Детальний звіт виконання проекту можна знайти на сайті: www.ubb.org.ua у розділі «Освіта».

Географія послуг проекту охоплює всю Україну. Перші технічні засоби та програми вже знайшли своїх власників. Так, 10-річна Каріна Осадца з Кіровоградської області отримала нетбук і брайлівську машинку, 8-річна Марія Ковалевська з м. Миколаїв – комп`ютер і брайлівську машинку. Наступними претендентами на одержання адаптованих технічних засобів і програм є незрячі малюки з Дніпропетровська, Рівного, Черкас, Львова та інших міст.

Окрім спеціальних технічних засобів, які через високу ціну батьки не в змозі самостійно придбати для своїх малюків, організатори проекту передають дітям низку інших цікавих та захоплюючих матеріалів: абетку Івана Малковича у рельєфному та звуковому оформленні, мультиплікаційні фільми з тифлокоментарем тощо.

Фото: ЛМР 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...