ОСТАННІ НОВИНИ

Стрєлок ввів в Донецьку стан облоги

|

“Наказ” про введення в Донецьку стану облоги видав лідер бойовиків самопроголошеної Донецької народної республіки Ігор Стрєлков (Гіркін). Про це повідомляє прес-центр терористичної організації “ДНР”, передає Острів.

“Ввести з 30 липня 2014 року в місті Донецьку та прилеглих до міста районах стан облоги. Заборонити усілякий вуличний рух, як окремих осіб, так і транспорту з 23:00 години ночі до 5:00 години ранку, за винятком транспорту і осіб, які мають спеціальні перепустки від коменданта міста Донецьк, причому в разі оголошення повітряної тривоги пересування населення та транспорту має відбуватися згідно з правилами, затвердженими Штабом оборони міста”, – йдеться в наказі. 

“Охорону найсуворішого порядку в місті Донецьк і в приміських районах покласти на коменданта міста Донецьк, для чого в розпорядження коменданта надати підрозділи ополчення МО ДНР і поліцію міста Донецьк. Порушників порядку негайно залучати до відповідальності з передачею до суду Військового трибуналу. Штаб Оборони міста закликає усіх оберігати порядок і  всіляко сприяти Народному Ополченню Донецької Народної Республіки, яке обороняла місто Донецьк”, – наказав Стрєлков.

Фото: www.informator.su  

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...