ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський оборонно-промисловий комплекс відстояв майна на 19 млн грн

|

Прокуратура Західного регіону відстояла у суді нерухоме майно площею понад 10 тис. кв. м., вартістю 19 млн. грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-служба прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

З метою недопущення відчуження з державної власності нерухомого майна оборонно-промислового комплексу – офісного приміщення ДП «Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут» площею понад 10 тис. кв. м., львівський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України звернувся до господарського суду м. Києва з відповідним позовом, який судом 25 вересня 2013 року розглянутий та задоволений. Ринкова вартість згаданого майна, що розташоване по вул. Науковій Львова, складає 19 мільйонів гривень.

5 червня 2014 року постановою Київського апеляційного господарського суду рішення суду першої інстанції залишено без змін, апеляційні скарги відповідача і третьої особи – без задоволення.

Таким чином, завдяки послідовній позиції прокуратури, вдалось добитись законного судового рішення, яким встановлено неможливість передачі державного майна оборонно-промислового комплексу в іпотеку та подальшої його реалізації.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...