ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові на будівництві виявили «равшанів і джамшутів»

|

У рамках заходів, скерованих на протидію нелегальній міграції на території Львівської області, співробітники СБУ Львівщини спільно з працівниками Державної міграційної служби України та прикордонниками виявили п`ятьох нелегальних мігрантів з Туреччини віком від 25 до 50 років. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.

Зокрема, 5 червня цього року іноземців, які прибули на територію Львівщини через Львівський аеропорт ім. Д.Галицького для тимчасових заробітків, затримали у Львові під час роботи на приватному будівництві.

Крім цього, на вказаній будові виявлено близько 30 іноземних заробітчан, які перебуваючи на законних підставах на території України та працювали без відповідного дозволу Львівського обласного центру зайнятості.

За кожного такого працівника керівник приватного підприємства повинен був би сплатити близько 5 тис. грн. за дозвіл на працю в Україні та щомісячні відрахування від заробітної плати до державного бюджету. 

На даний час виявлених нелегалів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.203 КУпАП та прийнято рішення про їх примусове повернення в країну походження з подальшою забороною в`їзду в Україну терміном на три роки.

Фото: vk.com

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...