ОСТАННІ НОВИНИ

Наскільки зростуть з травня ціни на газ для населення

|

З 1 травня вступають в дію нові роздрібні ціни на природний газ для побутових споживачів, зростання становить більше 1,5 разу.

Відповідні зміни закріплені постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики.

При використанні газу для приготування їжі або підігріву води в багатоквартирних будинках ціна газу становитиме 1,299 тисяч гривень за тисячу кубометрів за відсутності газового лічильника і 1,182 тисяч гривень за тисячу кубометрів при його наявності.

При споживанні до 2,5 тисяч кубометрів на рік ціна буде встановлена ​​на рівні 1,197 тисяч гривень за тисячу кубометрів за відсутності газового лічильника і 1,182 тисяч гривень за тисячу кубометрів при його наявності.

При споживанні до 6 тисяч кубометрів на рік ціна буде встановлена ​​на рівні 1,965 тисяч гривень за тисячу кубометрів за відсутності газового лічильника і 1,788 тисяч гривень за тисячу кубометрів при його наявності.

При споживанні понад 6 тисяч кубометрів на рік ціна буде встановлена ​​на рівні 4,011 тисяч гривень за тисячу кубометрів за відсутності газового лічильника і 3,645 тисяч гривень за тисячу кубометрів при його наявності.

Як повідомлялося, тарифи на газ для населення в Україні не змінювалися з липня 2010 року.

В даний час відпускна ціна на природний газ для абонентів, що споживають не більше 2,5 тисяч кубометрів газу на рік за наявності лічильника, становить 725,4 гривень за тисячу кубометрів, за відсутності лічильника – 798 гривень за 1 тисячу кубометрів.

Інтерфакс-Україна
Фото: PHL

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...