ОСТАННІ НОВИНИ

Кримська ВР збирається на позачергову сесію. Щоб здатися Росії?

|

У п`ятницю о 12.00 відбудеться позачергова сесія Верховної Ради Криму, де розглядатиметься питання “про суспільно-політичну ситуацію в Україні”.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив лідер меджлісу кримських татар Рефат Чубаров.

“Подзвонив в 22.42 мій колега і член депутатської групи “Курултай-Рух” Пілунський Леонід і повідомив, що йому дзвонили з ВР АРК і повідомили, що завтра позачергова сесія в 12.00. Повістку сесії йому повідомити не змогли, приходьте, мовляв”, – пише Чубаров.

За його словами, він уточнив інформацію через секретаріат своєї Комісії та інформація підтвердилася, повістка сесії: “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”.

Лідер меджлісу також передає, що він подзвонив заступнику голови ВР АРК Григорія Іоффе, щоб дізнатися до чого така терміновість.

“Іоффе відповідає: “А ти знаєш, що вбили 6 кримчан, мирних людей, які поверталися з Києва додому? “Я відповідаю: “Жахлива трагедія! Але навіщо сесія?”, – каже Чубаров.

“І так, голова ВР АРК Константинов і його оточення повністю розкрили свої карти: завтра можуть бути прийняті рішення, що принесуть Криму хаос і катастрофу”, – додав він.

Як відомо, Константинов 20 лютого заявив у Москві, що Росія може денонсувати рішення президії ЦК КПРС про передачу Криму Україні.

Коментуючи заяву Константинова, лідер меджлісу кримських татар Рефат Чубаров заявив, що кримські татари докладуть всі зусилля, щоб зберегти Крим у складі України.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...