ОСТАННІ НОВИНИ

Власенко: Тимошенко готова піти на компроміс - помилування

|

Екс-прем`єр Юлія Тимошенко в нинішніх умовах готова піти на компроміс – помилування без повної реабілітації.

Про це в інтерв`ю виданню “ЛІГАБізнесІнформ” розповів її захисник Сергій Власенко.

Власенко вважає найбільш коректним вирішенням “питання Тимошенко” повну політичну і юридичну реабілітацію, але в ситуації, що склалася, захист екс-прем`єра готовий розглянути компроміс.

“Не Тимошенко почала політичні репресії, не вона себе садила до в`язниці, не вона організовувала цей, як кажуть американці, кенгуру-трайл – спочатку в Печерському суді, потім в апеляційному, а потім у Вищому спеціалізованому. Але як відповідальна людина вона розуміє, що підписання асоціації – стратегічне питання для України”, – каже Власенко.

“Тому Тимошенко готова, і заявила про це публічно, прийняти таку пропозицію місії Європарламенту, як прохання Кокса-Кваснєвського про помилування з подальшим виїздом на лікування до Німеччини – це реальна необхідність”, – зазначив адвокат.

За словами Власенка, “згідно з Конституцією, у президента є необмежене право на помилування”.

Захисник підкреслив, що процедура помилування регулюється не законом, а указом президента.

“У перекладі з юридичної мови на пацанську це означає, що президент сам для себе своїм указом встановив обмеження, – а в ситуації з Луценком він вже показав усім, що ці обмеження можна не брати до уваги”, – каже він.

За словами Власенка, “варіантів вирішення проблеми Тимошенко – мільйон”.

“Можна декриміналізувати статті 364-365 Кримінального кодексу , про що Янукович говорив ще у вересні 2011 року, але потім сказав: я ж не керую своїми хлопцями в парламенті. Можна провести амністію. Для цього потрібно тільки одна умова – політична воля Януковича”, – резюмував він.

Фото: PHL

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...