ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян застерігають від крижаних бурульок

|

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, у зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів, 25 грудня у Львові вдень очікується від 2ºС морозу до 3ºС тепла. Відтак, мерія Львова просить усіх мешканців бути уважними – на дахах будівель можуть утворюватись крижані бурульки. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Внаслідок температурних перепадів, на дахах будівель утворюються крижані бурульки. Танучи, вони можуть ламатися та падати, – це небезпечно для пішоходів. Особливу небезпеку вони становлять у старих кварталах міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Тому закликаємо мешканців бути обережними», – наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

Нагадуємо, щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти на пішохода, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...