ОСТАННІ НОВИНИ

На «Львівводоканалі» повідомляють, що не проводять махінацій

|

У ЛКП «Львівводоканал» було проведено службове розслідування, під час якого з’ясували, що трапилася механічна помилка із дозвільними документами. Комунальне підприємство «Львівводоканал» не проводить жодних махінацій з дозвільними документами, які б тягли за собою збитки для бюджету міста, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Приватна структура, про яку йдеться у заяві депутата Яворського, змінила назву. Відтак, довелося переоформляти чинні дозволи. Власне, під час переоформлення трапилася помилка з датою.

Ця приватна структура не змінювала ані вид діяльності, ані обсяги або структуру скидів до каналізаційної системи міста. Ми провели службове розслідування і з’ясували, що трапилася механічна помилка – під час комп`ютерної верстки нового дозволу просто не змінити дату. Відтак, на думку юристів Водоканалу, немає причини додатково накладати штрафи за відсутність дозвільних документів і говорити про якісь зловживання», – зазначили у ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ була поширена інформації зі звинуваченням ЛМКП «Львівводоканал» у зловживанні з дозвільними документами.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...