ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні проспект Свободи повністю перекривають для проїзду

|

Сьогодні у Львові для руху транспорту повністю перекривають пр. Свободи. Перекриття пов’язане з монтажними роботами щодо облаштування фан-зони. Про це інформує Львівський медіа-центр.

Відтак, діятиме об’їзд по вул. Підвальній.

«Ми плануємо повністю перекрити проспект Свободи від пам’ятника Шевченку до Оперного театру. Зміни в русі на інші частини міста ми не плануємо аж до 6 червня, тобто, ті львів’яни, які рухалися вулицею Коперника, проспектом Шевченка і іншими вулицями, можуть так же безперешкодно просуватися цими вулицями», – зазначив заступник директора департаменту «Євро 2012» Львівської міської ради Олег Вілюра.

Нагадаємо, що вчора для монтажу фан-зони перекрили тільки праву частину проспекту Свободи. Там вже встановили огородження та розвантажили конструкції, що будуть встановлені в фан-зоні протягом цього чемпіонату.

 Довідка

Рух транспорту у Львові від час ЄВРО 2012

– З 28 травня до 5 липня пр. Свободи буде закритим для руху транспорту. Центр функціонуватиме в режимі вихідного дня. Громадський транспорт курсуватиме по вул.Підвальній.

– 9, 13, 17 червня – у дні матчів у Львові – для руху транспорту будуть частково закритими  вул. Коперника, Дорошенка, Січових Стрільців, Гнатюка, Л. Українки, Вірменська, Валова, Кн. Романа, пр. Шевченка, тощо. Громадський транспорт, який їхав по вул. Коперника-Стефаника, буде перескерований з вул.Сахарова  на вул.І.Франка-Вітовського.

– 9, 13, 17 червня – у дні матчів, з 14:00 до 02:00 год. буде закрита для руху транспорту (крім громадського) вул. Стрийська, пл. Петрушевича, вул. Шота Руставелі.

– 9, 13 та 17 червня рух транспортних засобів буде цілодобово обмежений у 1,5 – кілометровій зоні навколо стадіону. Транспортний периметр включатиме вул. Вернадського, Кільцеву дорогу, вул. імені Левка Броварського та імені Карла Мікльоша.

Протягом Єврочемпіонату буде заборонено паркування, у тому числі, на відведених та спеціально обладнаних майданчиках для паркування у центральній частині міста. Ця частина міста буде пішохідною зоною.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...