ОСТАННІ НОВИНИ

Кожен третій українець не був навіть за межами свого регіону

|

36% українців, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології й Інститутом прав людини й запобігання екстремізму й ксенофобії IHRPEX, жодного разу не були в іншому регіоні України. Про це свідчать результати опитування.

Респондентам задавалося питання, чи були вони в іншому регіоні України хоча б один раз у житті.

При цьому 35,8% опитаних бувають в інших регіонах рідше ніж один раз за рік, 23,1% – один або кілька разів за рік, 2,7% – приблизно раз за місяць, 2,4% – частіше ніж раз за місяць.

Найбільш активними, відповідно до опитування, є жителі Києва, серед них 55,8% бувають в інших регіонах України один або кілька разів у році, і тільки 3,8% не були в іншому регіоні країни жодного разу.

Протилежна ситуація на Заході України й у Криму, де відповідно 47,3% і 45,7% жителів жодного разу не були в іншому регіоні.

Опитування проводилося 10-28 квітня, загалом опитано 1 019 респондентів старше 18 років в 110 населених пунктах у всій Україні.

Статистична погрішність вибірки не перевищує 3,2%.

Як повідомляло агентство, 9,4% українців, опитаних КМІС та Інститутом прав людини 10-28 квітня, вважають, що гідний рівень життя для кожного може об`єднати регіони України.

Українські новини

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...