ОСТАННІ НОВИНИ

Матерям-героїням за тиждень-два обіцяють виплатити всі кошти

Львівський портал

|

Кабінет міністрів України спростив процедуру виплати одноразової винагороди понад 30 тисячам жінкам, яким присвоєне почесне звання «Мати-героїня». Відповідну постанову уряд прийняв учора на засіданні.

Як зазначається у повідомленні, віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко наголосив, що таке рішення зумовлене затриманням виплати одноразової грошової допомоги жінкам, яким Указом Президента України присвоєно почесне звання «Мати-героїня». С.Тігіпко пояснив, що це пов’язане з тим, що жінки не мають можливості подати копію посвідчення про присвоєння звання матері-героїні, оскільки через затримку тендерів такі посвідчення не виготовлені.

«У Рівненській області з початку року не виплачувалися гроші матерям-героїням, які визначаються указом Президента України. Відповідні укази Президента вийшли, але були затримані тендери щодо видачі посвідчень, після чого матері не могли отримувати відповідні гроші – а це достатньо великі кошти, тому що на рік передбачається близько 9 тис. 400 гривень. Серед них багато бідних людей, і для них це величезні гроші», – заявив віце-прем’єр.

С.Тігіпко підкреслив, що рішення Уряду дозволить здійснити виплату одноразової грошової допомоги жінкам, подавши лише копію указу Президента про присвоєння звання «Мати-героїня». «Сьогодні було прийнято спрощене рішення Кабінет Міністрів України, яке передбачає, що для отримання грошей не потрібно посвідчення, а достатньо буде копії указу Президента, яка буде зберігатися 5 років. Таким чином, уже найближчим часом всі гроші будуть сплачені. Буквально тиждень-два і всі гроші будуть виплачені всім матерям-героїням», – сказав С.Тігіпко.

При цьому він закликав адміністраторів різних рівнів при виникненні тих чи інших проблем, які належать до компетенції Міністерства соціальної політики, відразу ж звертатися до міністерства. «Ми готові приймати відповідні рішення Кабінету Міністрів України», – наголосив він.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...