ОСТАННІ НОВИНИ

Місцеві регіонали подарували львівським школам підручники з фізики

Львівський портал

|

Підручники з фізики для учнів 11-х класів  отримали у подарунок кілька шкіл  Львова від Львівської міської організації Партії регіонів. Зокрема, книги  подарували п’ятьом загальноосвітнім закладам: ЗОШ №1, ЗОШ №20, ЗОШ №27, ЗОШ №62 та Львівській академічній гімназій, інформує прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів.

Підручники передали у бібліотеки цих навчальних закладів, щоб доступ до літератури мали усі бажаючі. «Такі книги для львівських учнів дуже потрібні. Адже підручників з фізики для 11-х класів бракує. Та й книги  розраховані для допомоги  майбутнім абітурієнтам: тут можна знайти матеріали по  підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання», – розповіла відповідальний по освіті Львівської обласної організації Партії регіонів Тетяна Бочарова.

За словами голови Львівської міської організації Партії регіонів Олега Барана, для шкіл підручники з фізики закупили на прохання представників цих навчальних закладів. «До нас звернулися із проханням допомогти з літературою з фізики. Ми, у свою чергу,  оперативно відреагували  і уже передали підручники  у шкільні бібліотеки. Аби  першого вересня діти могли з них вчитися», – наголосив  Олег Баран.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...