ОСТАННІ НОВИНИ

Основ айкідо львів’ян вчитимуть професійні майстри

Львівський портал

|

У Львові відбудеться міжнародний семінар «Будо – марафон – 2010», який організовує Академія Айкібудзюцу та Львівська федерація Айкідо Йосінкан під патронатом Української федерації Айкідо Йосінкан. Захід пройде 8 – 10 жовтня. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. 

Міжнародний семінар проводиться під керівництвом кращих майстрів Айкідо та Джиу-Джитсу України і Європи – Олександра Козловського (4 Дан Айкідо Йосінкан, м. Львів, Україна), Олександра Мацканюка (4 Дан Джиу-Джитсу, м. Київ, Україна), Мартіна Млінара (4 Дан Айкідо Айкікай, м. Поважська Бистриця, Словаччина).

«Популяризація японських бойових мистецтв на Україні, зокрема у Львові, та реклама активного способу життя, як запоруки здоров’я та довголіття є пріоритетним напрямком роботи», – розповідає начальник відділу фізичної культури та спорту ЛМР Олександр Козловський.

У семінарі візьмуть участь 150 учасників з різних куточків України (Львів, Київ, Одеса, Кам’янець–Подільський, Херсон тощо). На тренування приїдуть майстри з Польщі, Чехії та Словаччини. Вік учасників від 6 до 60 років.

Місце проведення семінару – м. Львів, СК «Динамо» (вул. Стуса, 4, зал боротьби).

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...