ОСТАННІ НОВИНИ

Чому варто встановити у санвузлі гігієнічний душ та як його вибрати: рекомендації експертів

Омелян Шевчук

|

Назва «гігієнічний душ» говорить сама за себе. Це окремий кран у ванній кімнаті, який використовують та проведення гігієнічних процедур. Чи обов’язково він вам потрібен? Експерти інтернет-магазину «Світ Якісної Сантехніки» поділилися думкою та порадами стосовно вибору приладу, якщо ви все-таки вирішите встановити гігієнічний душ у ванній кімнаті.

Ефективна гігієна і не тільки

Звісно, першочергове призначення такої сантехнічної конструкції – підтримання гігієни та якість гігієнічних процедур. Дехто з користувачів наголошує, що душ справляється із завданням краще за туалетний папір та істотно зменшує його витратність.

Ба більше, такий ручний душ – незамінна річ для осіб з обмеженими можливостями, маломобільних людей, осіб похилого віку, бо допомагає людям самостійно, без сторонньої допомоги підтримувати особисту гігієну.

Крім власне гігієнічних функцій, окремий низький душ доволі корисний у побуті. Ви будете здивовані, наскільки зручно з використанням такого душу наповнювати відра водою, мити дитячий горщик або ж котячий туалет. Погодьтеся, користь від гігієнічного душу у санвузлі є. 

Який гігієнічний душ вибрати

Під час вибору гігієнічного душу зважають на майже ті самі критерії, що й під час вибору душу-лійки та сантехніки загалом. 

Перший важливий критерій – матеріал виробу. Це може бути нержавіюча сталь або хромована латунь, що вважаються найнадійнішими сплавами для сантехнічних виробів. Пластикові гарнітури значно дешевші, проте поступаються якістю металевим. 

Також покупці зважають на дизайн виробу, що має вписуватися в уже наявний інтерʼєр та поєднуватися з іншими змішувачами та кранами, які вже встановлені. Для тих, хто планує ремонт з нуля, є можливість вибрати гігієнічний душ, душову систему, змішувачі для ванни з однієї колекції, щоб створити стильний гармонійний інтерʼєр. 

Корисною опцією у душовому гарнітурі є можливість регулювання натиску води та її температури, щоб кожен користувач міг налаштувати собі комфортний водяний струмінь. 

Типи конструкцій душу:

  • прихованого монтажу – мінімалістична душова конструкція, що монтується в стіну біля унітаза, а лійка зі шлангом вішається на стіні;
  • вбудований в унітаз – кран з лійкою встановлюють в зоні заднього борту чаші;
  • кришка-біде – окрема кришка, що має водяні форсунки, кнопкове керування та кріпиться до унітаза.

Особливості монтажу душу для гігієнічних процедур

Як правило, виробник сантехніки додає до виробу інструкцію з поясненнями щодо монтажу. Використовуючи таку інструкцію або відеомануал з інтернету, можна самостійно встановити гігієнічний душ, в тому числі підʼєднати шланги водозабору та водовідведення. 

Проте якщо ви не маєте попереднього досвіду встановлення сантехніки, краще звернутися до спеціалістів, щоб уникнути проблем з подачею води та можливим протіканням через неправильне встановлення кріплень та підʼєднання душу до водогону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *